קרן תבור, הנה קרן הלוואה בערבות מדינה המיועדת עבור עסקים קטנים או עסקים בינוניים ומיוזמת משרד התעשייה המאפשרת גישור על פער תזרימי לטובת השבחת עסק או הקמתו של עסק חדש.

היי פרופיטקרן תבור מעניקה הלוואה של עד 500 אש"ח ובמסגרת של עד 70% ערבות מדינה לעסק המבקשים להרחיב את הפעילות שלהם, להשביח מוצרים או תשתיות ואף לטובת פעילות שיווק ותדמית. גם עסקים חדשים, המבקשים לקום ולקבל סיוע במימון יכולים לפנות אל קרן תבור לקבלת סיוע. קרן תבור בוחנת גם הענקת הלוואות בערבות מדינה לעסקים כדי להסדיר חובות לספקים וזאת כדי לאפשר להם הרחבת פעילות והגדלת מחזור העסקים.

הקרן מיועדת, כאמור, לעסקים קטנים או בינוניים המעסיקים עד 70 עובדים והמציגים מחזור של 1 עד 10 מש"ח.

ההלוואה מוענקת על ידי אחד מהבנקים המלווים - אוצר החייל, דיסקונט או בינלאומי וזאת לאחר קבלת אישור ועדת אשראי המקבלת חוות דעת מהגוף המלווה של קרן תבור.

כדאיות הפניה לקרן תבור ברור - הלוואה בתנאים נוחים, ליווי אנשי מקצוע מטעם הבנק או הגוף המלווה, ערבות מדינה ואפשרות נוחה וגמישה להזרמת הון מחודש לעסק והשבחתו. תנאי ההחזר אף הם נוחים למדי וכוללים פריסה של עד 60 תשלומים בתנאי ריבית נוחים.

מדינת ישראל בחרה להקים את קרן תבור במטרה לסייע לעסקים ולהקל עליהם לגייס הון בשוק הכספים ולכן אין בה מטרות רווח כשלעצמה. היות וכך, תנאי האשראי, אישור ההלוואה וההחזר מתאימים לתקופה זו של מיתון ומעודדים צמיחה מחודשת של המשק. כמו כן, קרן תבור היא רק חלק ממערך שלם של קרנות סיוע לעסקים בישראל המבקש לתמוך ולסייע למגוון פעולות ותחומי עיסוק של המגזר הפרטי בישראל.

מקורות מידע נוספים וייעוץ מקדמי, ניתן למצוא באתר קרן תבור עסקים וגם באתר קרן תבור הלוואות.

דעות מאמרים עקבו אחרי היי פרופיט בגוגל+