כאשר אנו עומדים בפני מכירת דירה אנו צריכים לדעת איך להציג את הדירה בצורה השיווקית והיעילה ביותר. אחת מדרכי השיווק של מכירת דירה, היא שיפוצה וסידורה של הדירה מהיסוד. על כך, עלינו לפעול בכמה שלבים הכרחיים, שהינם: פינוי הדירה מחפצים מיותרים, ניקוי הדירה ביסודיות ושיפוץ הדירה. ערך הדירה יכול לצמוח בשיעור גבוה מאוד לאחר ביצוע השלבים הנ"ל.

קונים פוטנציאלים של דירה יבררו ויבחינו בכל פרט קטן בה, אם זה אבנית בחדר האמבטיה, צבע לא אחיד בקירות ועוד. ככל שיהיו יותר פגמים בדירה, כך גם שווי הדירה ירד, רוב הלקוחות ייסוגו אחורה ומכירת הדירה תיקח זמן רב.

לעומת זאת כל אותם קונים פוטנציאלים שיגיעו לראות את הדירה שעברה ניקיון ושיפוץ יסודי, ירגישו שהדירה תוחזקה היטב, יסתובבו בה בנעימות וערך הדירה יעלה משמעותי.

הכנת דירה למכירה זהו לא עסק פשוט בכלל וברוב המקרים זקוקה לידיים מיומנות שיעשו את העבודה המסובכת ביעילות.

צוות פינוי דירה בפיקוחו של שי בעלי ניסיון של שנים במקצוע וישמחו להעניק לכם את השירות הטוב, האחראי, המהיר והמקצועי ביותר.

במקום להתרוצץ ולהזמין אנשי מקצוע רבים ושונים בתהליך הכנת הדירה למכירה, אנו נבצע עבורכם את כל הפעולות הנדרשות להכנת הדירה למכירה באופן מקצועי, מיומן ומהיר ובמחירים נוחים ומשתלמים.

תהליך העבודה של צוות פינוי דירה

צוות פינוי דירה הינו מקצועי ועל כן, עובד בכמה שלבים ברורים ומנחים מרגע קבלת הזמנה להכנת דירה למכירה:

1.      פינוי הדירה – ברוב הדירות מצטברים במהלך השנים פסולת וציוד רב שהינם מיותרים ותופסים חלל ומקום חשוב בדירה במיוחד בדירה שרוצים להציג למכירה. (דירה מלאה בציוד נראית מבולגנת וקטנה לעומת דירה שבה ציוד מועט שנראית נקייה, פתוחה וגדולה יותר). כמו שכבר ציינו לעיל תהליך פינוי הדירה לעיתים עלול להיות קשה ומסובך במיוחד במצבים שבהם הציוד שיש לפנותו הינו כבד ו/או גדול. צוות העובדים של פינוי דירה יפנה בשבילכם את הדירה מחפצים מיותרים ובאמצעות מכולות יעבירם למקומות אשפה מיועדים. במידה ויהיו בגדים ו/או חפצים נוספים שתרצו לתרום, אנו נדאג להעביר את אותם פריטים לעמותות צדקה.

      במידה ותרצו רק ביצוע פינוי מחירי ההזמנה נעים בין 800-900 ¤ למכולה.

2.      ניקיון יסודי בדירה -  השלב השני בהכנת דירה למכירה הוא ניקיונה של הדירה באופן יסודי מהשורש. צוות העובדים של פינוי דירהבפיקוחו של שייבצע ניקיון יסודי בדירה הכולל ניקוי של כל החדרים, הברקת רצפות, הברקת השירותים והאמבטיה, צחצוח המטבח, ניקוי משקופים ודלתות, ניקוי תריסים, ניקוי פאנלים ועוד. 

דירה נקייה תשרה אווירה נעימה בדירה, תעניק לה מראה חדש ומטופח ותהיה ריחנית מאוד, מה שיגרום לקונים פוטנציאלים להתעניין יותר בדירה, יעלה את שווי הדירה ויסייע במכירתה במהירות.

3.      שיפוץ וצבע בדירה – השלב האחרון בתהליך הכנת דירה למכירה היא צביעה מחדש של קירות הבית ושיפוץ. רבים מהאנשים חושבים שיכולים לבצע את עבודות השיפוץ והצביעה לבדם אך מהר מאוד נתקלים בבעיות שונות במהלך עבודתם ובנוסף העבודה לוקחת זמן רב יותר מאשר אנשי מקצוע שמיומנים בעבודות אלו. צוות פינוי דירה יעשה בשבילכם את עבודות השיפוץ השונות ויצבע את הדירה ביסודיות, מקצועיות ובמהירות ואתם תהיו בראש שקט בעת הצעת הדירה למכירה.

חברת פינוי דירה מציעה מגוון רחב מאוד של שירותים בנוסף להכנת דירה למכירה.    

במהלך כל הפעילות, שי – מפקח צוות פינוי דירה דואג לשירות מקצועי ומהיר ברמה גבוהה. לפרטים נוספים, הצעת מחיר והזמנות, התקשרו עוד היום ונשמח לעזור.

מצגת תמונות - הכנת דירה למכירה