מזרונים אורטופדיים הוא שם כולל לכל המזרנים שפותחו והותאמו במיוחד לתמיכה איכותית בגב. המזרנים הללו יכולים להיות מורכבים מקפיצים, מספוג(גומאויר), מקפיצים/גומאויר + ויסקו-ג'ל או לטקס, ועוד כמה סוגים אחרים. אם כן, כיצד נדע לבחור מבין כל הסוגים ולרכוש את המזרן הטוב ביותר עבורנו?

מטרת המזרון

ראשית, בכדי לבחור את המזרון הטוב ביותר עבורכם מבין כל אותם מזרונים אורטופדיים שמוצעים בשוק כיום, כדאי לבחון את אופן השימוש שלכם במזרון. כמובן שבראש ובראשונה כולנו מחפשים לישון טוב על מזרון איכותי, אך צריך להחליט גם האם הוא צריך להיות זוגי, יחיד או במידה ייחודית אחרת כמו "מידה וחצי".

כמו כן, כדאי לבחון גם את אופן השימוש. האם אתם קוראים הרבה לפני השינה, צופים בטלוויזיה או סתם כך, האם אתם בני נוער ש"מארחים" על המזרן? במידה שאתם מתכננים בעיקר לישון על המיטה ולא לקרוא או לצפות בטלוויזיה, כדאי לרכוש מזרון אורטופדי קלאסי ונוח על פי בחירה. עם זאת, במידה ואתם מתכננים לעשות פעולות נוספות במיטה, ניתן לרכוש מזרונים אורטופדיים בשילוב עם מיטה מתכווננת שמאפשרת שימוש קל, נוח ופשוט יותר בחדר השינה. כמו כן, ניתן לרכוש מזרון אורטופדי בשילוב עם ספת נוער לילדיכם.

שלב הבחירה

לאחר שמחליטים על אופן השימוש במזרון ויודעים אם ישנן מטרות נוספות, כל מה שנותר הוא לבחור את המזרון. לפני שניגשים לחנות שמוכרת מזרונים אורטופדיים, כדאי להחליט על גודל רצוי ולבחון את המרחב הפנוי שבו מתכוונים להניח את המיטה. כעת, ניתן לגשת אל החנות ביחד עם המידות המדויקות.

בחנות, כדאי לעבור בין כל מגוון המזרונים האורטופדיים ולא לפסוח על אף סוג. אחרי הכול, מזרון הוא לא פריט שרוכשים בכל יום ועל כן כדאי להשקיע בו מחשבה יתרה. כמו כן, כדאי לשים לב ולהתחשב בכל מי שמתכוון לישון במיטה, במידה והיא תהיה זוגית. במקרים שכאלו, כדאי לגשת לחנות בזמן פנוי כשלשני בני הזוג יש זמן לבדוק מיטה שתתאים להם להמשך.

מומלץ לפנות גם אל המוכר שמתמחה בסוגי המזרנים ולקבל מידע נוסף על כל אחד מהם. המוכר יוכל להתאים לכם את המזרון על פי התקציב, הנוחות ואפילו צורת הגוף שלכם. וודאו כי למזרון יש גם תעודת אחריות של היצרן לכמה שנים שתבטיח איכות לזמן רב.

מקווים שתעשו את הבחירה הנכונה והמוצלחת.

בכל מקרה שתזדקקו לעזרה, אנו מוכנים לעמוד לשירותכם בטל' – 1800-467454- שיחת חינם ובאתר האינטרנט שלנו ניתן למצוא עוד המון מידע מקצועי בכל הנוגע לבחירת מזרונים אורטופדים. בקרו אותנו! www.mizran.co.il