ראשון 24 ינואר 2021

דעות - מאמרים

כיורים בסך הכל מיועדים לקלוט את המים העודפים שיוצאים מהברז ולהזרים אותם באמצעות צנרת אל הביוב או הניקוז. לכאורה תפקיד פשוט אך אין בכך משום להמעיט בערכם וכל אחד צריך לבחור את הכיור לו הוא זקוק באופן פרטני.

לדוגמה - כיורי מטבח צריכים להיות בגודל מתאים על מנת שיוכלו להכיל כלי אוכל שמיועדים לרחצה וככל שמשפחה גדולה יותר כך יזדקקו לכיור גדול שיוכל להכיל כמות גדולה יותר של כלים אך מאידך, כיור גדול אוגר כמות גדולה של כלים עד לשלב בו הם עוברים נקיון וזו נקודת תורפה.

כיורים מעוצבים איכותיים אמורים להיות עמידים ונזקים שיעמדו בפני שחיקה ודהיה מפאת שימוש רב בחומרי ניקוי וצריך שישמרו על מראה נקי ומבריק למשך זמן רב. בבחירת כיורים יש לשקול את המיקום - היכן ובאיזה גובה יוצבו.
חשוב להכיר את כל סוגי החומרים מהם עשיויים כיורים ולבחור כיור מתאים ואת סוג ההתקנה שמתאים לכם. כמובן שההבדלים בין הכיורים משפיעים על העלות שלהם ולכן התאימו את הבחירה לתקציב שלכם.

ישנם מספר חומרים בולטים מהם מעצבים היום כיורים כשהנפוצים הם כיורים מנירוסטה. כיורים אלו פופולאריים ונחשבים לאיכותיים, בעלי ברק וקלים לניקוי.

דבר נוסף שצריך להלקח בחשבון זה העובדה שמעל לכיור תמיד נמצא ברז וצורת הברז הרצויה יכולה להשפיע רבות על סוג הכיור המתאים. אם פעם כיור אמבטיה היה עשוי חרס לבן מעוגל, היום אפשר ללכת לאיבוד בין שלל הדגמים, הצורות והצבעים של הכיורים. לאור המבחר העצום של הצורות, החומרים, הגדלים והסגננות, חשוב לבדוק כיורים שונים ולהחליט בהתאם להתאמה לצרכים שלכם ואת סוג ההתקנה שמתאימה לכם.

לסיכום: התאימו את כיורי המטבח וכיורי האמבטיה לכם בהתאם לצרכים ובהתאם לתקציב העומד לרשותכם ובחרו את הכיורים המעוצבים שמתאימים לכם.

לפרטים נוספים וקבלת מידע בהרחבה ניתן להכנס לאתר - http://www.sivanofir.com