שבת 28 מאי 2022

דעות - מאמרים

עיצוב של כל גינה מתחיל במחשבה ועדיף שזו תהיה מחשבה של אנשי מקצוע, מנוסים ובעלי ידע בתחום, שגם אוהבים את מה שהם עושים – כן, בדיוק כמו הצוות של Mr. Green. לכל גינה וגינה יש את המאפיינים שלה וכמובן שלכל לקוח יש את הציפיות שלו ואת הדברים שהוא היה רוצה למצוא בגינה שלו ואת אלה צריך לשלב יחד בצורה נכונה, במטרה להגיע לעיצוב שגם יענה על רצון הלקוח וגם ימצה את תנאי השטח שעל פניו נמצאת הגינה. מה באשר לעיצוב גינות גג? ובכן, יש כמה דברים שכדאי לדעת לגבי עיצובן.

מהו השטח לעיצוב?

כבכל תחילת תהליך של עיצוב גינה, נפתח בניתוח והבנת האזור הנתון – מה גודל השטח וצורתו, היכן ממוקמים חיבורי החשמל, היכן יש את הברז הקרוב ביותר, מה גובה המבנה ומהו אופי הגג – האם מדובר בגג ששייך למבנה מסחרי והוא בבעלות של חברה, שרוצה לעצב אותו לשם קיום אירועי חברה במקום? האם מדובר בגג של בניין מגורים והוא מיועד לשימוש פרטי? כל אלה, ינותחו באופן מעמיק על ידי צוות Mr. Green כך שנוכל לבנות תכנית עיצוב מפורטת ומותאמת לנתונים שקיבלנו.

אלמנט הבטיחות

בהליך עיצוב גינות גג, יש משמעות חשובה לנושא הבטיחות – עלינו לקחת בחשבון את נושא הגובה ולבנות את תכנית העיצוב כך ששום עציץ, עץ או כל אלמנט אחר, יהיה נתון להשפעות מזג האוויר בצורה שעלולה להזיז אותו ממקומו ולהוביל לסכנה. ב-Mr. Green אנחנו מנוסים ויודעים איך לקחת אלמנט זה בחשבון כבר בשלבי תכנון העיצוב, כך שתוכלו להיות רגועים שהגג שלכם בטוח.

שכללו הנתונים לתכנית מותאמת

הכישרון של אנשי הצוות של Mr. Green הוא ביכולת לקחת את כל המאפיינים הקשורים במבנה האדריכלי הנתון, בבטיחות, בחיסכון בחשמל, במים וכמובן בהתאמה לטעמו המיוחד של כל לקוח ולקוח – כי בשורה התחתונה, הכי חשוב לנו לספק לכל לקוח עיצוב גינה שעונה על הציפיות שאיתן הגיע אלינו. כשאתם בוחרים בשירות של עיצוב גינות גג על ידי צוות Mr. Green אתם יודעים שאתם מקבלים מענה מקצועי, שנסמך על שנים של ניסיון, ידע ואהבה לצמחייה ורצון גדול לתת מענה מדויק לרצונותיכם.

מה שעוד כדאי לדעת בנוגע לגינת הגג שלכם, הוא שתוכלו לבחור מהו סגנון העיצוב שתרצו במקום – האם אתם רוצים פינות ישיבה מרווחות לאירוח של חברים ובני משפחה או שילוב של משטחי דשא אמתי או סינטטי, שעליו תוכלו להציב בריכה זמנית בימי הקיץ – האפשרויות הן רבות ומגוונות ולכן אתם צריכים צוות כמו זה של Mr. Green לצדכם, כך שתקבלו את כל המידע והייעוץ המקצועי שיובילו אתכם לגינת החלומות שלכם.