מסעדת בליקר הצפון, מסעדה בגליל היושבת באזור התעשיה משגב (מוכר גם כאזור תעשיה תרדיון) הנהנת מנוף מדהים המשקיף על עמק בית-נטופה וגוש שגב, הנה מסעדה מומלצת לכך חיך וטעם - אם אתם בטיול משפחתי, נסיעת עסקים או קבוצת מטיילים.

עם רדת החשכה, הופך המקום לבר רומנטי הכולל מבחר רב בתפריט האלכוהול ומנות בר מתאימות ומעוצבות בהתאם והמאפיין מסעדות רומנטיות בצפון ובגליל המערבי בפרט. ביקור במסעדת בליקר משגב, הוא חוויה קולינארית לכל המשפחה, לזוגות רומנטיים ולאנשי עסקים החפצים במקום לעצירה במהלך נסיעת העסקים שלהם ותפריט עסקי עשיר.

בליקרבליקר הצפון, הידועה גם בשמה הלועזי Bleecker (אם כי יש הטועים וכותבים Bleeker) מתבססת על מטבח שבו המוצרים הטריים מקורם במרחב הגלילי ובכך מתווספת אוטנטיות וטעם של מטבח גלילי ערבי. בליקר משגב המציגה מטבח מודרני משולב הכולל מגוון מנות - החל מארוחות בוקר מפנקות לכריכים, פסטות, בשרים, מאכלי ים ודגים. וכל זאת בסגנון מסעדות צפון המעניק שירותי בר וקפה עם קינוחים תוצרת בית.

מסעדות בגליל יש רבות, אולם Bleecker מתייחדת בשילוב הנדיר שבין הקפדה על סגנון ועיצוב יוקרתי למקום עצמו, מיקום ייחודי ונוף רומנטי, מטבח מבוסס על חומרי גלם טריים מקומיים, בר עשיר באלכוהול הפועל אל תוך הלילה ויחס חם.

לכן, בליקר הצפון מוזכרת תמיד כאשר באים לדרג 'מסעדות רומנטיות בצפון' או 'מסעדות בגליל המערבי' ובכלל מוזכרת תמיד כמסעדה שחווית האכילה בה היא ייחודית.

מעבר לכך, בליקר שוכנת בלב אזור התעשייה של משגב השוכן בתוך מועצה אזורית משגב, מספר דקות מהעיר כרמיאל ומהווה מוקד משיכה למבקרי 'פסטיבל כרמיאל' (פסטיבל המחולות בכרמיאל) המתקיים בחודש יולי כל שנה. כמו כן, יער הקופים ביודפת ואתרים ארכיאולוגיים ותיירותיים אחרים נמצאים בסביבתה הקרובה. וגם, לחובבי הקניות - חנות המפעל של תפרון נמצאת בסמןך ומהווה סיבה להגיע לאזור בפני עצמה.