טיולים מאורגניםאנחנו, הישראלים, אוהבים לטייל. עם כמה שנדמה לנו שאנחנו טיפוסים של בית, העובדה היא שבכל חופשה שאנחנו מקבלים בעקבות חג, אנחנו בוחרים לצאת לטייל ולא להישאר בבית. האמת היא שהנתון הזה לא מפתיע, נוכח המדינה היפה שיש לנו, אבל המדינה היפה שלנו קטנה והאמת היא שניתן להקיף אותה בכמה שעות בודדות, במיוחד למי כבר שנושק לגיל 50 ומעלה, ראה וחווה המון. אפשר לומר שטיולים זה בנפשנו, בכל זאת אנחנו צאצאים של היהודי הנודד.

אז מה עושים היום?
בעת שיש חופש, המון זוגות מתעוררים בבוקר ושואלים את עצמם "אז מה עושים היום?". לרוב, בעת ששואלים את השאלה הזו, אנחנו נאבדים קצת ולבסוף מוצאים את עצמנו לאחר ששרפנו חצי יום בחיפוש אחר אטרקציה לטייל בה במיוחד שהמידע באינטרנט על טיולים, מקומות ונופשים הולך וגדל. המבחר כל כך עצום, המלצות וחווית של גולשים ופרסומות מכאן ועד סין גורמים לנו לבלבול עצום ושריפת זמן יקר. את כל זה ניתן לחסוך בעת שנתאם מראש על פי לוח חופשות או על פי זמנים פנויים שלנו מה נעשה במועד מסוים, כמו כן אם נרצה להיות יותר מאורגנים, נוכל גם לתכנן מסלול בפורמט של טיול מאורגן שידאג לנו לכל והדבר היחיד שיהיה מוטל עלינו הוא להגיע לנקודת המפגש, משמע ניתן למומחים העוסקים בטיולים מאורגנים לדאוג לכל הפרטים הקטנים והגדולים, אנחנו נדאג רק לבגדים ומצב רוח טוב.

הילדים בטאבלט – אנחנו בטיול
זוגות רבים, כאלו אשר הגיעו לגיל 50, מחליטים להשאיר את הילדים הגדולים בבית ולצאת לטייל לבדם. זוגות רבים הגיעו לרגע הזו שבו האחריות על הילדים קטנה וכעת הם חוזרים להיות אדון לעצמם. חברות רבות גילו את הפוטנציאל הגלום ואת הביקוש ההולך וגדל של זוגות כאלו לטיולים מאורגנים וסדירים אשר לא מצריכים מהם דבר מלבד הרשמה, הגעה וליטר של מצב רוח. טיולים ושייט מאורגנים לבני 50 פלוס מייצרים חוויה חברתית אדירה עבור אלו המבקשים לטייל, לראות ולחוות.

לא רק זוגות
אם חשבתם שזוגות מגיעים תמיד בצמד לטיולים, חישבו שוב. ישנם המון אנשים אשר החוויה שלהם בטיול היא לטייל לבד, להשאיר בבית את בן או בת הזוג ואת מחוייבויות השיגרה, ופשוט לצאת לטייל בגפם. קבוצות הטיולים המאורגנים מחבקות את המטיילים היחידים ויש האומרים כי מדובר בחוויה שונה ומאתגרת. הטיולים המאורגנים חולשים גם על הטיולים הרגליים וגם על הפלגות ושייט מאורגן אשר מעניקים חוויה ייחודית ומשחררת. היתרון הגדול הוא שהמארגנים יודעים להתאים את המסלולים לתנאי מזג האוויר השונים ולמצוא את המקומות האיכותים ביותר לשוט ולעגון בהם.