שבת 2 יולי 2022

דעות - מאמרים

נשים רבות אינן מרוצות מגודלו של החזה שלהן, יש כאלו שמודאגות לגבי חזה קטן ואלו שסובלות מבעיה הפוכה של חזה גדול מדי. תחום המתפתח של ניתוחים פלסטיים - רפואה האסטטית מציע פתרונות רבים ומגוונים כמעט לכל בעיה או רצון לשינוי כלשהו, ניתוח הגדלת חזה לאוהבי חזה גדול ושופע מציע את הפיתרון הטוב ביותר לאלו שרוצות חזה גדול, מלא ויפה יותר מכל סיבה שהיא.

ניתוח הגדלת חזה – תוצאות מעולות ובטיחות גבוהה

מאות נשים עוברות ניתוחי הגדלת חזה בכל יום ברחבי העולם, כאשר ניתוח הגדלת חזה מספק פיתרון אידיאלי לחזה גדול ושופע יותר, תיקון בעיות סימטריות ומבניות, חזה נפול ועוד. ניתוח הגדלת חזה חייב להיות מבוצע על ידי צוות מוסמך, מקצועי ומנוסה בראשות מנתח מעולה, רצוי אחד שמתמחה בסוג זה של ניתוח פלסטי. ההתקדמות הטכנולוגית ושנים של ניסיון בביצוע ניתוחי הגדלת חזה מאפשרים רמת מקצועיות מעולה ותוצאות מרשימות ובכך כל אישה יכולה בקלות לקבל את החזה שהיא רוצה. הגדלת חזה היא הפיתרון הטוב ביותר וזה שמציע בטיחות גבוהה והוכחות בשטח לאורך שנים.

שאלת השאלות – איזה גודל?

ניתוח הגדלת חזה הוא אמצעי קל ובטוח להשיג חזה גדול ויפה יותר, אך לפני שמתקדמים אל הניתוח צריך לערוך מחקר ולהחליט כמה החלטות, כאשר השאלה המרכזית היא כמובן - לאיזה גודל לעשות הגדלת חזה?

שאלת הגודל היא מן הסתם משמעותית כי זו הרי המהות של כל הניתוח, כמובן שבחירת המנתח והמוסד בו תיערך הגדלת חזה הוא חשוב ביותר ואין לזלזל בו לרגע, אך גודל ההגדלה הוא שישליך על המראה הכללי כולו והצלחת התהליך בסופו של דבר. תהליך הבחירה מורכב מכמה משתנים ונושאים שיש לתת עליהם את הדעת, רצוי לבוא לפגישות ייעוץ לגבי הגדלת חזה עם ציפיות ברורות של מה את רוצה להשיג אך בנוסף, להקשיב ולהתחשב בעצות המקצועיות שהמנתח ייתן לך. הניסיון והידע של המומחים בתחום של הגדלת חזה הוא קריטי והם יודעים בסופו של דבר מה הכי טוב ומתאים עבורך.

סוגי שתלים

הגודל של שתלים להגדלת חזה נמדד על פי נפחם לרוב (במיליליטר), הגודל הממוצע בעולם עומד על שתלים של כ-300 מ"ל – גודל יחסית גדול אך עדיין יפה ומלא מאוד. קיימים שני סוגי שתלים עיקריים בשימוש בניתוחי הגדלת חזה בארץ ובעולם:

  • שתל SELINE: מדובר על שקית סיליקון שאליה מוזרקים מים פיזיולוגיים (זהים לנוזלי הגוף). לא מאוד נפוץ אך מציע שתל שמכיל בעיקר חומר טבעי לגוף.
  • סיליקון: הגדלת חזה בסיליקון היא השתלה של שקיות סיליקון שממולאות בג'ל סיליקון מיוחד, כיום ניתן להגיע להרגשה ומראה טבעיים יותר.

ההחלטה לגבי גודל של ניתוח הגדלת חזה מצריכה התחשבות בפרופורציות של הגוף, כמות העור העודף על השד, כאבי גב אפשריים בעתיד ועוד. התייעצי עם מנתח מומחה ותיהני מהחזה החדש שלך בצורה הטובה ביותר.

בחסות אתר ניתוחים פלסטיים