הקיץ כבר בעיצומו ועמו גם הצורך להיפטר מהשיער המיותר. אחרי שהוצאנו מהארון את מלתחת הקיץ הקצרה והחושפנית, כל שנותר לנו הוא לדאוג לכך שגופנו יהיה חלק, נקי ונטול שיער מיותר. בנוסף, נשים וגם גברים כיום מתלוננים על שיער גופם שצומח במקומות, שאם פעם השלימו עם המצאות השיער שם, היום הם היו שמחים להיפטר ממנו. כידוע, קיימים כיום פתרונות רבים להסרת השיער המיותר, כאשר אחד הפתרונות הפופולאריים והנפוצים ביותר הינו הסרת שיער בלייזר, שיטה אשר משתלמת מבחינת המחיר, הנוחות והזמן.

מהי הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בשימוש בטכנולוגיית הלייזר הינה טכניקה שמתאימה גם לנשים וגם לגברים אשר מעוניינים לפתור את בעיית השיער המיותר, מן השורש. גם של השערה. שיטה זו מבטיחה את הסרת השיער לצמיתות, או לפחות לזמן רב בו ניתן לשכוח מהשיער המיותר. יש לומר כי שיטה זו מתבצעת דרך סדרה של טיפולים סדירים, ועל כן היא דורשת השקעה של זמן וכסף.

מדוע הסרת שיער בלייזר היא השיטה היעילה ביותר?

לכך קיימות מספר סיבות. נתחיל מההיבט הכספי. אמנם הטיפולים בלייזר הם אינם זולים, אך בו בזמן טיפול זה אינו נחשב לטיפול יקר אשר מיועד לעשירים בלבד. בדרך כלל צורת התשלום היא נוחה, וניתנת לפריסה לתשלומים חודשיים. בנוסף, אם כבר אנו עוסקים בעניינים של עלות מול תועלת, המסקנה המתבקשת היא שעדיף להוציא סכום של כסף בבת אחת ולהיפטר מהמטרד לצמיתות, מאשר להשקיע סכומים קטנים של כסף על תכשירי הורדת שיער ביתיים, כגון שעווה או סכיני גילוח, למשך תקופה בלתי מוגבלת. כמו כן, התחרות בשוק הסרת השיער הולכת וצוברת תאוצה ככל שיותר ויותר מכונים וקליניקות מציעים את הטיפולים בלייזר. המלחמה על כיסו של כל לקוח גורמת לירידה משמעותית במחירי הטיפולים, להטבות ולמבצעים אטרקטיביים.

סיבה נוספת אשר בגינה צברה  הסרת שיער בלייזר את הפופולאריות שלה בארץ ובעולם, היא החיסכון בזמן ובכאבים, ובקיצור הנוחות. רבים מאתנו, או יותר מדויק רבות מאתנו, כבר רגילות לסבל התכוף הכרוך בהורדת שיער בשיטות הביתיות והקלאסיות. גילוח למשל, היא שיטה שאמנם אינה כרוכה בכאבים תוך כדי ההסרה, אולם לאחר ההסרה לרוב ישנה תחושה של עקצוץ וגירוד תמידי, שלא לדבר על הצורך התדיר בהורדת השיער, שכן השיער נוטה לשוב ולצמוח במהירות לאחר כל גילוח. ומה לגבי שעווה? זה נכון שעם שיטה זו אנו זוכים ליותר ימים חלקים, אבל מה עם הכאבים והייסורים בדרך?. כאשר אנו מדברים על נוחות, הסרת שיער בלייזר מנצחת ובגדול. טיפולי הלייזר הם קצרים, ממוקדים, ומלווים בתחושת עקצוץ עדינה בלבד.

ולבסוף, סיבה אחרונה אך חשובה ועקרונית ביותר להיות הסרת שיער בלייזר השיטה היעילה ביותר, היא משך הזמן בו אנו נהנים מהתוצאות שלה. נכון שאולי "לצמיתות" נשמע ממש מבטיח ואולי אפילו חלומי ולא הגיוני, אבל לשאלה זו רק הזמן ישיב. טכנולוגיית הלייזר הינה טכנולוגיה חדשה, וקשה להעריך את העמידות שלה כאשר אין עדיין מטופלים שעברו את הטיפול ונהנו ממנו לצמיתות. בכל אופן, לצמיתות או לא לצמיתות, רבים יסכימו כי גם אם ניאלץ לעבור את הטיפולים אחת לעשר שנים, זה יהיה שווה את הבחירה. הסרת שיער בלייזר מבטיחה תוצאות לטווח הארוך, ארוך מאוד, וזה מה שחשוב.

לסיכום, מבחינה אסתטית, כלכלית, ואיכותית, הסרת שיער בלייזר הוכיחה עצמה כפתרון אידיאלי לבעיית השיער המיותר. אז למה אתם מחכים?

לקבלת מידע נוסף www.hairguide.co.il