אנשים רבים מגיעים לרופאים בעקבות נסיבות אישיות שצצות לכל אחד, בין אם אדם לא מרגיש טוב, או שהוא מגיע להתייעצות, או הגרוע מכל, מחלה. הפנייה אל הרופא הינה מאוד קריטית בעבור האדם, מאחר והמקור סמכות היחיד שהוא יכול להגיע אליו, הוא הרופא שאליו הוא פונה. ישנם רופאים רבים שמפשלים מול המטופל, מסיבות רבות שלא תמיד מוצדקות. פישול אל מול המטופל נקראת רשלנות רפואית, בין אם היא נוצרה במכוון, או לא.

על מנת לטפל במקרה שכזה, פונים המטופלים לעורכי דין בענייני הרשלנות הרפואית, מהסיבה שהם האנשים המקצועיים היחידים שיכולים לספק את הטיפול הטוב ביותר.

מה לעשות במצב של רשלנות רפואית?

קודם כל, גשו לרופא אחר במידי, לא משנה איפה הוא נמצא. שלב זה חשוב על מנת לטפל בבעיה שלכם, כי הבריאות היא מעל הכל, ורק לאחר הטיפול אתם תוכלו להמשיך את התהליך.
השלב השני הוא למצוא את העורך דין הראוי. גשו לאנשים שאתם מכירים, תשאלו אותם לגבי עורכי דין שהם מכירים, לגבי אנשים שהם יכולים להמליץ לכם לגשת עליהם, ולקבל את הסיוע הנדרש והטוב ביותר.

מדוע מתבצעת רשלנות רפואית וכיצד להימנע ממנה?

רשלנות רפואית מתבצעת לפעמים במכוון, ולפעמים לא, והכוונה במכוון לא אומר בגלל שהרופא ניסה להתנקש בכם, אלא שמסיבות כלשהן, הוא לא סיפק את הטיפול הנדרש. כך תבחינו בין המקרים:

כיצד לבחור בעורך דין המתעסק ברשלנות רפואית?

על מנת לבחור עורך דין, ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות דרך אנשים שאתם מכירים, ולקבל את ההמלצה לעורך דין הטוב ביותר, ולבדוק את ההסמכה שלו שיוכל לטפל בכם.