רבות דובר על מסך לד לפרסום העסק, אך מעט מאד יודעים שזה למעשה השלט חוצות החדש של שנות 2016 ואילך. בצמתית מרכזיות כמעט בכל אזור בארץ ישנו לפחות מסך לד אחד, שפרסום בו מצריך פנייה לעירייה, למועצה, למועצה האזורית או לחברה שהתקינה את המסך. הפרסום נמכר לבעל העסק תמורת תעריף לא זול בהכרח, אך הוא מספק לו תפוקה אדירה, הכרת אנשים חדשים, ובפרט – לקוחות פוטנציאליים שלרוב הופכים להיות הלקוחות האמתיים שלו.

בשונה ממודעות רגילות, כאשר אנשים רואים שאתה על מסך לד הם ייקחו אותך ברצינות

מעניין לבדוק את התגובות של הצופים בפרסומות ואת היחס שלהם לסוג המדיה הנדון. בעוד שמודעה רגילה לרוב תשדר רגשות מזלזלים, לפיהם הצופה אומר לעצמו: "ודאי בעל העסק עצמו תלה את זה, אז זה לא אומר שהוא בהכרח הכי טוב", במודעת מסכי-לד אין כך הם פני הדברים. ממחקרים שעשינו, דווקא אותם אנשים שנטו לזלזל במודעה רגילה (שהם הרוב, למעשה) התייחסו במלוא הרצינות לבעל עסק כאשר הוא התקבל לפרסם את עסקיו במודעת לד על מסך. מסך לד משדר רצינות, וזה יופי של כרטיס כניסה לעולם העסקי בכל תחום שהוא. גם אם צפיתם באנשים מזלזלים במודעות נייר שלכם, סביר שכעבור יום או יומיים הם ישכחו מזה וייקחו אתכם ברצינות כשהם יראו שפרסמתם על מסכי לדים לעסקים עם מודעות מתחלפות.

מודעת מסך לד: יקרה אך משתלמת

אנו מכירים בעלי עסקים רבים שהיו לפני פשיטת רגל, והשתמשו בכסף האחרון שהיה להם לקניית זיכיון לפרסם על מסך לד, וכיום הם נחשבים לבעלי עסקים מוצלחים במיוחד. יצא לנו להכיר לא מעט אנשים שגם כאשר הם הצליחו להגיע ליעדים עסקיים מכובדים, הם הבינו שמודעות ופרסום אינטרנט נותן להם רק את קצה הקרחון של השוק הישראלי, וכיום הם מספקים לעצמם עבודה בכל הארץ בקרב לקוחות רבים – מרגע שנכנסו לעולם הפרסום על מסכי לד.

כיצד מגיעים לפרסם על מסך לד?

ניתן לפנות לחברה שהציבה את המסך, לרשות המקומית או למועצה האזורית ולקבל פרטי התקשרות לפרסום מודעה. במעמד התקשורת שלכם עם הממונים על המסך, תקבלו הצעת מחיר התלויה בזמן-מודעה, ובמיקום הופעתה בקרב המודעות המתחלפות: ראשונה, אחרונה או באמצע.