מכירת וילות במרכז הארץ נראית כבלתי נתפסת בעיני קונים לא מעטים, אך לצערנו המצב רק ילך ויחמיר. מדוע ישראל היא מדינה בה הבתים רק הולכים ומתייקרים, ולמה זה נובע דווקא מהתפיסה הסוציאליסטית, ולא הקפיטליסטית, כפי שחלקים נרחבים מהציבור סבורים?

מחירי הדיור הם נגזרת של הריבית על ההלוואות

בישראל הבנקים לא מתנהלים כגופים מעודדי השקעה אלא מעודדי הלוואה. זו מדיניות של בנק ישראל שאומרת שאם הפקדת כסף בתוכנית חיסכון, על כל שקל שתחסוך תשלם ריבית מאד גבוהה. לעומת זאת, אם הפקדת את הכסף בהלוואה, כלומר במשכנתא, אתה תספוג ריבית זעומה ביחס למדינות OECDאחרות על פני הגלובוס. במצב כזה, כולם שואפים לקנות דירה לא רק כי צריך מקום תחת השמש, אלא משום שזו הזדמנות של ממש: הבנקים נותנים לי הלוואה בלי שאני כמעט צריך לשלם עליה, לא ניקח? במצב כזה, יש עומס של אזרחים "סוציאליסטים" שמבקשים לקחת הלוואות "סוציאליסטיות" כמעט ללא ריבית, כלומר עומס קוני-דירות. כאשר יש עומס קוני דירות, הביקוש אליהן עולה, ועמו – המחירים לממדים שהם הגיעו עכשיו.

אם יש זמן לקנות וילות למכירה במרכז הארץ – זה עכשיו

במצב הדברים היום, אין באמת כוונה להוריד את הריבית, ואם נוסיף לכך את התוצאות הנראות לעין של הבחירות בארה"ב, זה רק יוסיף שמן למדורה, משום שזו גם מדיניות המפלגה הדמוקרטית בארה"ב: ריבית נמוכה. ראינו לא פעם כי כבר הוכח שעל מהלכים כלכליים שם יש השפעה על מה שקורה כאן. לכן, עכשיו בדיוק, לפני שמדיניות הריבית הנמוכה רק תחמיר, זה הזמן לקנות דירה כשהביקוש יחסית נמוך.

הפתרון: וילות יוקרתיות במרכז הארץ!

בואו לגור במקום שנראה כמו אחוזת נופש ממוצעת באירופה, בווילות פאר ודופלקסים מדוגמים. בואו לגור בסביבה חינוכית מצטיינת, ובסביבה תרבותית וירוקה. גישה לצירי תנועה, עלייה מידית לכביש המהיר, ומחלפי ירידה זמינים בכל מקום, לתוך הישובים. סביבה שקטה וחמימה, קהילתית, ועם המון אווירה משל עצמה. בואו להגשים חלום ולגור בווילות יוקרה במרכז הארץ, שיפתרו לכם את בעיית הדיור, וגם ישדרגו את מקום המגורים שלכם כמה רמות קדימה.

צרו עמנו קשר למידע נוסף על דירות למכירה בתל מונד החדשה!