רביעי 10 אוגוסט 2022

דעות - מאמרים

אנשים רבים מתלוננים על רשלנות רפואית במהלך חייהם. הבעיה היא נגרמת בבתי חולים עצמם, מהסיבה שיש עומס גדול מאוד' של אנשים, מה שיוצר הרבה לחץ אצל הצוות הרפואי שנמצא בבתי החולים הפזורים ברחבי הארץ. ישנם הרבה מאוד בתי חולים בישראל, אך הבעיה היא שאותם בתי חולים מכילים צוות סיעודי קטן יחסית לכמות המטופלים שנמצאת בבית חולים. אותם אנשים שנמצאים כמטופלים, מקבלים סיוע במשך תקופה מתמשכת מאוד, כך שאנשים מאבדים סבלנות רבה, אך בעיקר מאבדים אותה הרופאים והצוות הסיעודי. כיצד ניתן לטפל ברשלנות רפואית? מה עושים במצב זה?

קרתה לי תופעה של רשלנות רפואית

קורים מצבים שבהם אנו נתקלים ברשלנות רפואית. לא תמיד יש מה לעשות עם זה, אך חשוב לדעת כי תחילה, חשוב מאוד לטפל בעצמכם, לפני שאתם פונים הלאה לגורמים הרלוונטיים. והסיבה היא לשמור על הבריאות שלכם, כי יכול להיגרם נזק בלתי הפיך. ישנם מספר מצבים של רשלנות רפואית:

  • טיפול לא מתאים – במדיה והצוות הרפואי התבלבל, והביא לכם את הטיפול האחר שאתם לא צריכים אותו, זה וטיפול שיכול להזיק לכם, ולכן חשוב לטפל בו תחילה לפני שאתם. ניגשים לעניין התביעות המשפטיות.
  • טיפול שנשכח – קורים מצבים שבהם אנשים נמצאים בחדר הטיפול, והם נשכחו בגלל בלגאן גדול שקורה, או שהרופאים החליטו לדחות אותם. מצבים אלו הם מצבים שבהם הנזק יכול להיות בלתי הפיך, ויכול להיות שתצטרכו לקבל טיפול תרופתי קבוע במשך זמן מסוים, בנוסף, מה שיצריך מכם כסף.

מדוע לפנות לעורכת דין?

עורכת דין רשלנות רפואית תעשה הכל בכדי שהצדק יהיה עם הלקוח. במצב כזה, אתם ראויים לקבל טיפולים שהם לא על חשבונכם, ואתם ראויים לקבל את היחס הטוב ביותר, שזה כולל כמובן סיוע כלכלי והומני. את הדברים הללו מסובך מאוד להשיג לבד, ולכן, על מנת שלא תעשו את הדברים הללו בכוחות עצמכם, חשוב שתפנו אל עורכת הדין שתעשה עבורכם את העבודה המשפטית, שתוכל להתמודד עם החוק בצורה הכי טובה שיש, ושתוכל לספק לכם את הגיבוי הנדרש לכם בכל מצב של רשלנות רפואית.