שבת 15 יוני 2024

דעות - מאמרים

אתר דעות הנו יוזמה פרטית של צוות Ahoy ומטרתו לאפשר פרסום תכנים אישיים באופן המאפשר חשיפה לציבור הגולשים ברשת האינטרנט, מצד אחד ומצד שני שמירה על איכות תוכן ומסר.

האתר כולל מאמרים אישיים, מאמרים אקדמיים, מאמרים לנושא שיווק או קידום אתרים ומאמרים מתחומים שונים אחרים. מערכת עריכת תוכן עצמאית מתקדמת מאפשרת הוספת הערות, דירוג, קישורים וכו'. כל זאת כיוזמה פרטית של חברת Ahoy המתמחה בייעוץ לארגונים בתחומי הטכנולוגיה השונים ובפרט כיצד לנצל את הרשת באופן המיטבי ביותר לטובת הארגון - פרטים, עסקים, עמותות, גופים ממשלתיים או מוסדות ציבור בארץ ובעולם.

באמצעות מערכת ניהול תוכן בעברית, המבוססת על העורך JCE ניתנת לעורך יכולת עריכה מתקדמת הכוללת עיצוב תוכן מלא, שליטה בתגים חשובים כמילות מפתח, תיאור העמוד וכותרת העמוד. כלים אלו, מאפשרים התאמה מרבית לתחום ה-SEO הוא קידום אתרים ברשת. לחצו על הקישור, כדי ללמוד עוד על קידום אתרים באמצעות מאמרים באתר דעות.

אחרי פתיחת חשבון עורך, (עיינו במדריך הקצר פה, או צרו קשר ישיר בטופס שבאתר) מקבל הגולש אפשרות לגישה ישירה למערכת ניהול התוכן, לפתיחה, עריכה וסיווג מאמרים, טעינת קבצים ותמונות ועוד. כל זאת מתוך אמונה, כי במאה ה- 21 ועם הזמינות של רשת האינטרנט בכל בית, ראוי שכל מי שמחפש ברשת, יימצא לכך אכסניה ראויה.

לפני הרשמה ופרסום מאמרים באתר, אנא הקפידו לעיין בתנאי השימוש באתר ובפרט בזכויות היוצרים.