שבת 2 יולי 2022

דעות - מאמרים

ספורט, תרבות ואוכל

על ספורט ופנאי, תרבות, אוכל ושאר הנאות החיים.


הגולשים מוזמנים לפנות בבקשה לפרסם תכנים מתאימים בטופס הקשר של האתר.

 

כל מה שצריך לדעת על טיסות זולות

החלטתם שאתם רוצים טיסה בחו"ל? הנה כמה דברים חשובים לפני שעולים למטוס.

אז למה בעצם לבחור בטיסה זולה?
כשאתם יוצאים לנופש, מן הסתם לא תשבו בחיבוק ידיים כל החופשה. כמובן שתרצו לטייל ולעשות קניות ולהנות.
לבחור טיסה זולה חשוב מכמה סיבות, ביניהן גם סיבות כלכליות, ככה תוכלו להשקיע את שאר התקציב שיעדתם לחופשה לדברים אחרים.
טיסות מוזלות משתלמות למשפחות ובעיקר למשפחות מרובות ילדים, ולעתים גם לקבוצה גדולה של אנשים.

המשך קריאה: כל מה שצריך לדעת על טיסות זולות

דלקה ברמת-השרון

יוסי מחמל נפשי!

איזה מודה משונה לקפל את המכנסיים הקצרים! כל המכנסיים דוהות מהשמש ורק מקום הקפל נשאר לא דהוי ועושה רושם רע מאוד! כאילו כתם של שמן. חמתי עליך! כל הערב אני מתהלך ורוגז על מנהג משונה זה שלך. תשאלני מה ראיתי פתאום לכעוס על כך – והתשובה פשוטה, אני אנוס ללבוש מחר איזה שהוא זוג מכנסיים, והיו לי שתי בחירות, או מכנסי החג של החליפה, או מכנסיך הקצרים.

המשך קריאה: דלקה ברמת-השרון

מי הוא אמן טלפתיה?

אמן טלפתיה הוא אמן חושים אשר חולש על פני תחומים שונים: קריאת מחשבות של פרטים וקהלים, ותרגום הממצאים למופעי קסמים היתוליים, מופעי קסמים המשלבים זריזות ידיים ואפילו יכולת לבדר את הקהל. בידור הקהל הוא חלק אינטגרלי מהטלפתיה משום שאומן שהוא טלפתי צריך לדעת לתקשר עם הקהל ולספק לו את הסחורה שהכי תצחיק אותו והכי תגרום לו לצאת מהאדישות הטבעית.

המשך קריאה: מי הוא אמן טלפתיה?

5 טיפים לבחירת מטבח מנצח

אם אתם מתכננים עיצוב מטבח חדש, להלן כל הטיפים שאתם זקוקים להם בשביל להשכיל לעשות זאת בהתאמה מלאה לעיצוב ביתכם, ותוך שמירה על כל הצרכים הפונקציונאליים שלכם מהחדר. הקפדה על 2 האלמנטים הללו תזכה אתכם במטבח חדש ואפקטיבי מאד אשר יישמר בביתכם לשנים רבות ויספק את כל הנדרש עבורכם.

המשך קריאה: 5 טיפים לבחירת מטבח מנצח

כיצד מתבצע עיסוי שיאצו?

טיפול השיאצו, הפך בשנים האחרונות לאחד מטיפולי העיסוי הפופולריים ביותר. הסיבה לכך, נטועה ככל הנראה בעובדה שמדובר בטיפול בעל מאפיינים ייחודיים, שמותאמים אישית לכל מטופל ומטופל ולכן, מדובר בטיפולים בעלי השפעה מקיפה ורחבה יותר על המטופל. אז מה המאפיינים הייחודיים שהופכים את טיפול השיאצו לפופולרי כל כך וכיצד תוכלו לבחור לכם מטפל שיאצו שיצליח להתאים עבורכם את תכנית הטיפול הטובה ביותר?

המשך קריאה: כיצד מתבצע עיסוי שיאצו?

ביגוד אנטי סטטי הוא חשוב עבור בטיחותנו

לכולם יצא לא פעם שהם התגלשו במגלשות פלסטיק, וקיבלו מכת חשמל קטנה. מה הסיבה לכך? מה הסיכונים לכך? מדוע פותח ביגוד אנטי סטטי בעבור אותם מקרים? לשאלות אלה ישנן תשובות ברורות, אך חשוב להגדיר כי הביגוד הזה נועד בראש ובראשונה להגנה מפני סביבה נפיצה. במאמר זה, אנו נתאר מהם המטרות של הביגוד האנטי סטטי, מה הסכנות הכרוכות בחשמל סטטי ועוד.

המשך קריאה: ביגוד אנטי סטטי הוא חשוב עבור בטיחותנו

המלצות על מסעדת דגים במרכז

יש מי שמגדיר עצמו מבקר מסעדות ובכוחו לשרבט ולכתוב את דעתו על מסעדה כזו או אחרת. לא אחת, ביקרתי במסעדה שהומלצה על ידי מי שמכונה מבקר מסעדות ולהפתעתי הציפיות שנבנו לאחר קריאת דבריו לא תאמו את המציאות ומכאן הגעתי למסקנה שלכל אחד יש טעם אישי ואין דין דעתו של אחד שווה לדעתו של אחר כי כבר אמרו חכמים שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח. אישית אני אוהב מסעדות דגים ופירות ים ובמיוחד אני אוהב מיקס של טעמים.

המשך קריאה: המלצות על מסעדת דגים במרכז

גוף האישה

לנוכח ריבוי התלונות על הטרדות מיניות בכל מגזרי החיים אצלנו, אני חושב שיש לפעול להגברת התודעה הציבורית לגבי נושא רגיש זה -- גוף האישה.

פעם ציידו את הנשים בחגורות צניעות וכל העניין היה מבוטח. היום אפשר אולי לצייד אותן במכשירי אזעקה שיתריעו כל אימת שמישהו יעבור את גבול הטעם הטוב, כאשר הבעל עצמו יצויד בשלט רחוק, כמו שיש לו היום לאוטו.

המשך קריאה: גוף האישה