שלישי 29 ספטמבר 2020

דעות - מאמרים

ספורט, תרבות ואוכל

על ספורט ופנאי, תרבות, אוכל ושאר הנאות החיים.


הגולשים מוזמנים לפנות בבקשה לפרסם תכנים מתאימים בטופס הקשר של האתר.

 

דלקה ברמת-השרון

יוסי מחמל נפשי!

איזה מודה משונה לקפל את המכנסיים הקצרים! כל המכנסיים דוהות מהשמש ורק מקום הקפל נשאר לא דהוי ועושה רושם רע מאוד! כאילו כתם של שמן. חמתי עליך! כל הערב אני מתהלך ורוגז על מנהג משונה זה שלך. תשאלני מה ראיתי פתאום לכעוס על כך – והתשובה פשוטה, אני אנוס ללבוש מחר איזה שהוא זוג מכנסיים, והיו לי שתי בחירות, או מכנסי החג של החליפה, או מכנסיך הקצרים.

המשך קריאה: דלקה ברמת-השרון

מי הוא אמן טלפתיה?

אמן טלפתיה הוא אמן חושים אשר חולש על פני תחומים שונים: קריאת מחשבות של פרטים וקהלים, ותרגום הממצאים למופעי קסמים היתוליים, מופעי קסמים המשלבים זריזות ידיים ואפילו יכולת לבדר את הקהל. בידור הקהל הוא חלק אינטגרלי מהטלפתיה משום שאומן שהוא טלפתי צריך לדעת לתקשר עם הקהל ולספק לו את הסחורה שהכי תצחיק אותו והכי תגרום לו לצאת מהאדישות הטבעית.

המשך קריאה: מי הוא אמן טלפתיה?

המלצה על חוגים לגיל הרך

אני חייב לציין לפני הכל, אני ואישתי נשואים חמש שנים, עם ילד בן 3 נכון להיום. אנו מתגוררים בראש העין (אישתי תימניה אסלית), לי קצת היה קשה בהתחלה להסתגל אבל נפתחתי לעולם חדש ובאמת אני מאוד מרוצה מהחיים שלי.

המשך קריאה: המלצה על חוגים לגיל הרך

כיצד מתבצע עיסוי שיאצו?

טיפול השיאצו, הפך בשנים האחרונות לאחד מטיפולי העיסוי הפופולריים ביותר. הסיבה לכך, נטועה ככל הנראה בעובדה שמדובר בטיפול בעל מאפיינים ייחודיים, שמותאמים אישית לכל מטופל ומטופל ולכן, מדובר בטיפולים בעלי השפעה מקיפה ורחבה יותר על המטופל. אז מה המאפיינים הייחודיים שהופכים את טיפול השיאצו לפופולרי כל כך וכיצד תוכלו לבחור לכם מטפל שיאצו שיצליח להתאים עבורכם את תכנית הטיפול הטובה ביותר?

המשך קריאה: כיצד מתבצע עיסוי שיאצו?

ביגוד אנטי סטטי הוא חשוב עבור בטיחותנו

לכולם יצא לא פעם שהם התגלשו במגלשות פלסטיק, וקיבלו מכת חשמל קטנה. מה הסיבה לכך? מה הסיכונים לכך? מדוע פותח ביגוד אנטי סטטי בעבור אותם מקרים? לשאלות אלה ישנן תשובות ברורות, אך חשוב להגדיר כי הביגוד הזה נועד בראש ובראשונה להגנה מפני סביבה נפיצה. במאמר זה, אנו נתאר מהם המטרות של הביגוד האנטי סטטי, מה הסכנות הכרוכות בחשמל סטטי ועוד.

המשך קריאה: ביגוד אנטי סטטי הוא חשוב עבור בטיחותנו

המלצות על מסעדת דגים במרכז

יש מי שמגדיר עצמו מבקר מסעדות ובכוחו לשרבט ולכתוב את דעתו על מסעדה כזו או אחרת. לא אחת, ביקרתי במסעדה שהומלצה על ידי מי שמכונה מבקר מסעדות ולהפתעתי הציפיות שנבנו לאחר קריאת דבריו לא תאמו את המציאות ומכאן הגעתי למסקנה שלכל אחד יש טעם אישי ואין דין דעתו של אחד שווה לדעתו של אחר כי כבר אמרו חכמים שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח. אישית אני אוהב מסעדות דגים ופירות ים ובמיוחד אני אוהב מיקס של טעמים.

המשך קריאה: המלצות על מסעדת דגים במרכז

גוף האישה

לנוכח ריבוי התלונות על הטרדות מיניות בכל מגזרי החיים אצלנו, אני חושב שיש לפעול להגברת התודעה הציבורית לגבי נושא רגיש זה -- גוף האישה.

פעם ציידו את הנשים בחגורות צניעות וכל העניין היה מבוטח. היום אפשר אולי לצייד אותן במכשירי אזעקה שיתריעו כל אימת שמישהו יעבור את גבול הטעם הטוב, כאשר הבעל עצמו יצויד בשלט רחוק, כמו שיש לו היום לאוטו.

המשך קריאה: גוף האישה

Reasons to choose a private tour guide in Israel

You can travel Israel in 3 ways: by your own, with a group or with a private tour guide. Preferring private tour guide on the other tour options is better.With western culture, indeed Israel is a modern country. Getting along, should not be too hard in this country. Most people you will meet will speak Basic English, all signs written both in Hebrew and English. Yet, when you are in Israel, prefer a private tour guide.

המשך קריאה: Reasons to choose a private tour guide in Israel