Text Size
חמישי 17 אוגוסט 2017

דעות - מאמרים

ספורט, תרבות ואוכל

על ספורט ופנאי, תרבות, אוכל ושאר הנאות החיים.


הגולשים מוזמנים לפנות בבקשה לפרסם תכנים מתאימים בטופס הקשר של האתר.

 

גוף האישה

לנוכח ריבוי התלונות על הטרדות מיניות בכל מגזרי החיים אצלנו, אני חושב שיש לפעול להגברת התודעה הציבורית לגבי נושא רגיש זה -– גוף האישה.

פעם ציידו את הנשים בחגורות צניעות וכל העניין היה מבוטח. היום אפשר אולי לצייד אותן במכשירי אזעקה שיתריעו כל אימת שמישהו יעבור את גבול הטעם הטוב, כאשר הבעל עצמו יצויד בשלט רחוק, כמו שיש לו היום לאוטו.

אני חושב שיש להכריז, על אזורים מסוימים בגוף האישה, כעל שמורות טבע, שההתנהגות בהם היא על פי כללים מאוד מיוחדים.

החזה והישבן, הם ללא ספק האזורים המועדים ביותר לפורענות, והם מככבים כל כך הרבה בכלי התקשורת, שהפכו לפופולאריים גם בקרב אלה שהאישה לא הייתה עד עתה בראש מעיינם. יש התעניינות גוברת בציבור לגבי אזורים אלו בגוף האישה, ויש לפי דעתי להכריז עליהם כעל שטחים מוגנים, ולעשות להגברת הפיקוח עליהם.

יש להקים וועדה שתחוקק חוקים להסדרת האסור והמותר בנושא זה ולהכשיר פקחים לאכוף את החוקים.

מצד אחד עדיף שיהיו אלה נשים, אבל מצד שני, דווקא גברים מכירים את נפש העבריין ומסוגלים ביתר קלות למצוא אותם

גוף האישה בכללותו יוכרז כשטח דוגמת שמורת טבע, כאשר ההתנהגות לגבי כל חלק בו יוסדר בחוק נפרד. כך למשל, החזה והישבן, יהיו שטחים אדומים, אסורים לגישה מכל סוג שהוא, להבדיל מכתף או ידה של אישה, שיהיו ניתנים לנגיעה קלה ועדינה בסגנון אבירי. הגברים יעברו בנושא הדרכה מיוחדת, במסגרת כיתות לימוד נושאי המין בבתי הספר והמבוגרים בסדנאות מיוחדות בסגנון אלו של נהיגה מונעת. כל גבר שימצא בסביבתה של אישה, יידרש להחזיק תעודה המעידה שעבר הכשרה זאת, אחרת ייקנס.

לצורך העניין יקבע מהי נגיעה מכוונת ומהי נגיעה מקרית, במקומות ציבוריים. לצורך העניין ניתן יהיה להיעזר במצלמות המוצבות לרוב במקומות ציבוריים. יד רועדת המושטת לעבר ישבנה של אישה בתוך המון סואן, תיפול תחת הגדרה שונה מיד טועה שמצא את הישבן או החזה של האישה, במקרה תוך פיזור הדעת. לצורך העניין כל הגברים בגיל הפוריות יעברו קטלוג של טביעות אצבע, כך שגם אם הגבר יספיק לברוח, ניתן יהיה לאתר אותו! נשים בעלות ישבן או חזה גדולים במיוחד, יהיו כמובן מועדות יותר להיתקלויות מקריות מאשר נשים דקיקות וחטובות. כדי שנגיעה תיחשב לעברה, תהיה עצמת הנגיעה פונקציה ישירה של גודל האזור שבו נוגעים. נגיעה קלה וחטופה בישבנה של אישה שמנה מאוד, תיחשב לפחות חמורה מאשר אותה נגיעה בישבנה העדין של בחורה דקיקה ושבירה. לצורך העניין יילקחו בחשבון גם הבגדים של האישה וסוג הבד. מאידך גם גורם הצבע, צריך להיות קובע, שכן צבע אדום עלול למשוך אינסטינקטים חבויים בגברים, לדוגמא. חשיפה אינטימית מדי, לדוגמא, לחזה החשוף של אישה במעלית, גם עלולה להוות גורם מקל. יש לעגן בחוק אפשרות של מעידות מקריות ולא מכוונות של גברים צעירים עתירי הורמונים. כמו עם פרחים מוגנים למשל, יש להרשות קטיף מבוקר, דהיינו, לצורך ענייננו, אחוז מסוים של הנשים שיעברו הטרדה מינית במקומות ציבוריים, יפלו תחת הקטגוריה, סיכוי סביר, והגברים לא יענשו.

חוקרים מיוחדים ייקחו בחשבון גם את עניין הריח והבשמים של האישה, שכן ידוע שיש ריחות מסוימים שהגברים לא יכולים לעמוד בפניהם.

מראה הכללי של האישה, תהיה גם פונקציה, אישה מושלמת מכל הבחינות, גם יפה, גם חטובה, גם מתלבשת סקסי וגם מריחה יופי, תהיה בחזקת כוח עליון, שאין לעמוד בפניו, וכל גבר שיעשה בה מעשה מגונה יהיה פטור.

ועדה מיוחדת של גברים, תקבע לצורך העניין איזה אישה עומדת בקריטריונים המאפשרים לה להתלונן על הטרדה מינית ואיזו לא. לצורך כך, ייאלצו המתלוננות לשחזר בפני הועדה את המעשה שנעשה בהם, ואלה יחליטו על פי הרגש הגברי, אם ההתנהגות כלפיהן הייתה עברה או בחזקת דבר שאין לעמוד בפניו.

נגיעה בחלק חשוף מגוף האישה תיחשב פחות חמורה מנגיעה בחלק לבוש שלה – בבחינת חשיפה בצריח – כאשר ההגנה היחידה שלה במקרה כזה תהיה צרחה חזקה! במקרה של צרחות עולות ויורדות, בליווי גניחות – כל העניין לא ייחשב...

כך למשל תיחשב אישה שלובשת ביקיני לכשרה לצורך העניין – למרות שדתיים עלולים לטעון שהיא בכלל דתייה שמפרידה חלב מבשר...

כתבה זאת היא הצעת טיוטא בלבד – ועדה מיוחדת צריכה לשבת ולדון בעניין. הוועדה צריכה להתנהל באווירה מתאימה – תמונות נשים חשופות בצורות שונות יוקרנו בפניה, מצבים היפותטיים שונים של גברים-נשים ישוחזרו ואף יבוימו ויוצגו בפני הוועדה. גברים עם סף גירוי שונה יוכנסו לחדר ויוצמדו להם מכשירי מדידה ביוטכניים שונים, במקומות רגישים ואף למטה מזה...

Reasons to choose a private tour guide in Israel

order a sim card - ben gurion airport

You can travel Israel in 3 ways: by your own, with a group or with a private tour guide. Preferring private tour guide on the other tour options is better.With western culture, indeed Israel is a modern country. Getting along, should not be too hard in this country. Most people you will meet will speak Basic English, all signs written both in Hebrew and English. Yet, when you are in Israel, prefer a private tour guide.

Reasons to choose a private tour guide in Israel

המשך קריאה: Reasons to choose a private tour guide in Israel

אדם המחר

ספרים רבים נכתבו על אדם המחר. כלומר על האבולוציה של איש העתיד. בספר "ההיסטוריה של המחר" מאת יובל נח הררי, איש המחר, הוא זה אשר ישלוט בכדור הארץ וכמו שהאדם ההומו-סאפיינס הכחיד את האדם הניאנדרטלי, הוא יהיה אינטליגנטי ומשכיל. המחבר טוען שהסוציאליזם של הברירה הטבעית הוכיחה שהאדם בורא את העולם בכוח הגאונות שלו ותורת האבולוציה קובעת שהחזק צריך לשלוט ועל כן חשוב מה האנשים החכמים חושבים ולא מה שהאדם הפשוט רוצה. כלומר האדם העליון הוא זה שיעשה לנו עולם טוב יותר, הוא המנוע של העולם.

בספר "הלם העתיד" שכתב אלווין טופר, מצוין הקושי הפסיכולוגי של האדם להסתגל לשינויים. על כן אני חושב שסביר להניח שאדם המחר יהיה ייצור קצת קוקו, כזה שאפשר לכתוב עליו רק בצורה הומוריסטית.

המשך קריאה: אדם המחר

מה שלומך היום בבוקר

מה שלומך היום בבוקר

בוס נחמד שלי

פוקח עיניים בוהקות

השמש חודרת מבעד לחלונות

היה לו בלילה חלום משגע

עם כסף וגם נשים אתה הרי יודע

העוצמה בידיו הייתה כה רבה

עכשיו הוא מתהפך לצד השני במיטה

הרחש עולה אל בין הסדינים

המשך קריאה: מה שלומך היום בבוקר

צעיר, לעזאזל!

אם אתה משכים בבוקר

השינה עולה לך ביוקר

והולך מוקדם לישון

אך נרדם האחרון

ואם אתה כועס על שטויות

שהחבר'ה נוהגים לעשות

זה סימן וזה בדוק

שאתה כבר לא צעיר זרוק

שאתה כבר מתקדם

המשך קריאה: צעיר, לעזאזל!

פתאום בפיתה

פתאום בפיתה זה קרה אתמול היה לי חלום נפלא

באמצע הדיאטה הרצחנית הופיע לי בחלום פיתה עסיסית

עם סטייק באמצע עסיסי שהתרטב מהרוק שניגר מפי

ובעיניים נוצצות נגסתי בה עוד ועוד

זאת הייתה מן פיתה ענקית שכמה שתאכל ממנה היא עוד תספיק

זאת פיתה מהאגדות שתופחת עוד ועוד

פיתה אחת ויחידה שמספיקה ליממה

המשך קריאה: פתאום בפיתה

השווארמה האולטימטיבית במרכז

ממש בכניסה לראשון לציון, בכביש המגיע מצומת בית דגן, תמצאו את מתחם "הרצל 2", הכולל בית קפה ומסעדת שווארמה.

בין כל אלה נמצאת מסעדה המחולקת לשני אגפים: אזור ישיבה לארוחות מלאות, והחלק המהיר, בו מוגשת השווארמה הכי טובה במרכז, השווארמה מסתובבת על שני שיפודים בטעמים שונים - הודו או עוף.
אפשר להזמין גם במסעדה את מנת השווארמה בצלחת, בפיתה או בלאפה, וכך ליהנות מכל העולמות.

המשך קריאה: השווארמה האולטימטיבית במרכז

אירועים קטנים

אם יש לכם אירוע משפחתי קטן ואתם מעוניינים כי יהיה מיוחד ואינטימי, כדאי כי תחפשו מיקום מיוחד המיועד עבור אירועים קטנים. זו עובדה ידועה, כי אירועים מצומצמים יותר הם מוצלחים וזה הטרנד החדש כבר כמה שנים. לא עוד אירועים המוניים ומרעישים, כי אם אירועים שיהיו קטנים יותר. גם בגלל ההוצאות הכספיות הגדולות, קשה היום לקיים אירוע גדול וחוץ מזה שאירועים המוניים הם כבר מזמן אינם באופנה.

המשך קריאה: אירועים קטנים