שבת 2 יולי 2022

דעות - מאמרים

מאמרים מתחומי היעוץ, שיווק ופרסום, ניהול ועסקים.


כותבים וחוקרים, כמו גם עיתונאים וחובבים - מוזמנים לפנות באמצעות טופס הקשר באתר ולהציע או להמליץ על תכנים לפרסום.

איטום סנפלינג – כך מבצעים עבודות בגובה

עבודות איטום בסביבת בניין יכולות להתבצע בכמה דרכים אבל כשמדברים על שיטת איטום סנפלינג, מדברים על שיטה אשר עולה על כל השאר ומביאה כמה וכמה יתרונות ששווה לדבר עליהם. 

עם זאת, כאשר פונים אל מפעילי סנפלינג חשוב ביותר לפנות אל נותני שירות שמבינים את המשימה, מבינים את הצורך ובסופו של דבר את מה שיוצר משימות סנפלינג כעבודות איטום בטוחות. 

המשך קריאה: איטום סנפלינג – כך מבצעים עבודות בגובה

אריזות ממותגות למשלוחים ואריזות ממותגות בכמויות קטנות למסעדות

האם העסק שלכם זקוק למארזים יפים ואלגנטיים המתאימים למגוון מוצרים? האם אתם מחפשים דרך ליצור בידול עבור העסק שלכם, או לחדור לנישת שוק מסוימת? אם כן, האריזות שתבחרו להשתמש בהן ישחקו תפקיד חשוב במהלך...

המשך קריאה: אריזות ממותגות למשלוחים ואריזות ממותגות בכמויות קטנות למסעדות

חמשת הטיפים לבחירת שירותי דרך וגרירה – גזרו ושמרו

אף אחד מאיתנו לא מחכה בכיליון עיניים לרגע בו נצטרך לגרור את המכונית, ובכל זאת כדאי להיערך מראש לשעת הצורך. הרבה יותר קל להתקשר למספר של גרר ששמור בטלפון שלנו, מאשר להתחיל לחפש גרר מומלץ כשאנחנו עומדים בשולי הדרך.

המשך קריאה: חמשת הטיפים לבחירת שירותי דרך וגרירה – גזרו ושמרו

מה מניע שינוי ארגוני במחשוב?

בינה BI

מה מניע שינוי ארגוניים בתחום המחשוב ומערכות המידע?

על פי קבוצת המחקר הבינלאומית BPM Partners, הצורך בגמישות תפעולית וניהולית וביחד עם כמות הולכת וגדלה של מידע זמין ממספר מערכות מידע בארגון - מביא עמו רצון לשדרג את מערך המחשוב הארגוני וכדי להסיר את החסמים ולאפשר ליישם את השאיפה הזו בפועל.

המשך קריאה: מה מניע שינוי ארגוני במחשוב?

עוגני קרקע

עוגן קרקע

עוגני קרקע, משמשים לייצוב מבנים ועל דרך העברת עומסים מהחזית ופני השטח לעומק הקרקע. עוגן הקרקע פותח כפתרון מודרני לחיזוק זמני של הקרקע וכאשר יש צורך לבצע חפירת עמוקה בסמוך למבנים קיימים ו\או לעומקים גדולים והמחייבים שימוש בקירות דיפון. העוגן מאפשר לחזק את קירות הדיפון ולמנוע קריסה ועל דרך של העברת ופיזור העומסים לעומק ולרוחב.

המשך קריאה: עוגני קרקע

קידוח קרקע ניסיוני

קידוח קרקע ניסיוני

מה הוא בעצם קידוח קרקע נסיוני ולמה הוא חשוב בתהליך פרויקט הבניה הפריט שלכם?

מטרת קידוח קרקע לדגימה, הוא לאפשר ליועץ הקרקע לגבש המלצות מבוססת המציאות בפועל וכדי להבטיח את איכות הבניה ועמידותה בטווח ארוך.

המשך קריאה: קידוח קרקע ניסיוני

הבנת נקודות משכנתא

מהן נקודות משכנתא?

נקודות משכנתא הן עמלות המשולמות עם עלויות הסגירה בהלוואת הבית שלך כדי להוריד את ריבית הלוואת המשכנתא. במילים אחרות, מדובר בתשלום שאתה משלם מראש כדי להפחית את העלויות שלך לטווח הארוך. ריבית נמוכה לא רק מורידה את התשלום אלא גם מורידה את עלות ההלוואה הכוללת לאורך חייו.

המשך קריאה: הבנת נקודות משכנתא