שני 19 אפריל 2021

דעות - מאמרים

מאמרים מתחומי היעוץ, שיווק ופרסום, ניהול ועסקים.


כותבים וחוקרים, כמו גם עיתונאים וחובבים - מוזמנים לפנות באמצעות טופס הקשר באתר ולהציע או להמליץ על תכנים לפרסום.

קידוח קרקע ניסיוני

קידוח קרקע ניסיוני

מה הוא בעצם קידוח קרקע נסיוני ולמה הוא חשוב בתהליך פרויקט הבניה הפריט שלכם?

מטרת קידוח קרקע לדגימה, הוא לאפשר ליועץ הקרקע לגבש המלצות מבוססת המציאות בפועל וכדי להבטיח את איכות הבניה ועמידותה בטווח ארוך.

המשך קריאה: קידוח קרקע ניסיוני

הבנת נקודות משכנתא

מהן נקודות משכנתא?

נקודות משכנתא הן עמלות המשולמות עם עלויות הסגירה בהלוואת הבית שלך כדי להוריד את ריבית הלוואת המשכנתא. במילים אחרות, מדובר בתשלום שאתה משלם מראש כדי להפחית את העלויות שלך לטווח הארוך. ריבית נמוכה לא רק מורידה את התשלום אלא גם מורידה את עלות ההלוואה הכוללת לאורך חייו.

המשך קריאה: הבנת נקודות משכנתא

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית איכותית של חברת OmegaDry

נזילה היא מצב בו צינור או ברז נשברו ומים מוטחים מבעדם. אבל לא כל נזילה היא נזילה חיצונית. ייתכן כי קיימת לכם נזילה פנימית ואתם בכלל לא יודעים על קיומה.

המשך קריאה: איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית איכותית של חברת OmegaDry

ייצוב קרקע

יועץ קרקע

ייצוב קרקע לפרויקטים של בניה - פרטית או תעשייתית, מאפשרת שימוש במספר טכניקות המותאמות לאילוצי הסביבה.

יובהר כי השיטות המוצגות, דרכי חישוב והשימוש בהן הנן על אחריות הקורא בלבד ובכל מקרה נדרש להתייעץ ולהעזר באיש מקצוע כיועץ קרקע מוסמך או מהנדס. לאחר שמהנדס הקונסטרוציה מסיים את תוכנית הביצוע, יועץ הקרקע מוסיף את אישורו ובהתאם לממצאי הסקר והמשתלבים בדו"ח הקרקע שבו המלצה לאופי ועומק הביסוס הנדרש.

המשך קריאה: ייצוב קרקע

כתיבה שיווקית

שאלות רבות נשאלו לאורך השנים לגבי מהי כתיבה שיווקית בכלל? הרי שישנם תכנים מסוגים רבים כל כך, הכיצד נוכל בכלל להבדיל ביניהם מהו שיווקי יותר ומהו שיווקי פחות? ובכן, בתעשיית הכתיבה נוהגים לקרוא לכתיבה שיווקית (או קופירייטינג אם תרצו) כסגנון כתיבה המבוקש בעיקר בעמודים המכוונים למכירה של משהו. כך למשל כתיבה שיווקית לדף נחיתה, ניוזלטר, מודעות לקמפיין ממומן או אפילו סיקור של מוצר בחנות אלקטרונית.

המשך קריאה: כתיבה שיווקית

עיצוב גינות גג – מה כדאי לדעת?

עיצוב של כל גינה מתחיל במחשבה ועדיף שזו תהיה מחשבה של אנשי מקצוע, מנוסים ובעלי ידע בתחום, שגם אוהבים את מה שהם עושים – כן, בדיוק כמו הצוות של Mr. Green. לכל גינה וגינה יש את המאפיינים שלה וכמובן שלכל לקוח יש את הציפיות שלו ואת הדברים שהוא היה רוצה למצוא בגינה שלו ואת אלה צריך לשלב יחד בצורה נכונה, במטרה להגיע לעיצוב שגם יענה על רצון הלקוח וגם ימצה את תנאי השטח שעל פניו נמצאת הגינה. מה באשר לעיצוב גינות גג? ובכן, יש כמה דברים שכדאי לדעת לגבי עיצובן.

המשך קריאה: עיצוב גינות גג – מה כדאי לדעת?

כיצד לאתר כספים אבודים?

מחפשים מהיכן לקבלה הלוואה? הגעתם למקום הנכון, כאן תקבלו את הכסף המגיע לכם, שזה בעצם הכסף שלכם. נכון מאוד, במאמר זה אנו נדבר על אותם כספים אבודים שכל המדינה שמעה עליהם, אך עדיין ישנם 10 מיליארד שקלים שוכבים, וחלק מהם שייכים לכם.

המשך קריאה: כיצד לאתר כספים אבודים?