שבת 22 ינואר 2022

דעות - מאמרים

מאמרים מתחומי היעוץ, שיווק ופרסום, ניהול ועסקים.


כותבים וחוקרים, כמו גם עיתונאים וחובבים - מוזמנים לפנות באמצעות טופס הקשר באתר ולהציע או להמליץ על תכנים לפרסום.

8 שלבים בפיתוח אסטרטגיית שיווק מנצחת

1. מחקר אסטרטגי לניתוח פרויקטים מתחרים בתחום.

קרית טק נעזרת בכלים שונים לנבא את הצלחת הפרויקט וכן למקד באופן מדויק את פעילות האתר. המודלים שלנו למחקר מתבססים על ניסיון רב ועל מציאת אפיקי מחקר חדשניים.

המשך קריאה: 8 שלבים בפיתוח אסטרטגיית שיווק מנצחת

מה מניע שינוי ארגוני במחשוב?

בינה BI

מה מניע שינוי ארגוניים בתחום המחשוב ומערכות המידע?

על פי קבוצת המחקר הבינלאומית BPM Partners, הצורך בגמישות תפעולית וניהולית וביחד עם כמות הולכת וגדלה של מידע זמין ממספר מערכות מידע בארגון - מביא עמו רצון לשדרג את מערך המחשוב הארגוני וכדי להסיר את החסמים ולאפשר ליישם את השאיפה הזו בפועל.

המשך קריאה: מה מניע שינוי ארגוני במחשוב?

עוגני קרקע

עוגן קרקע

עוגני קרקע, משמשים לייצוב מבנים ועל דרך העברת עומסים מהחזית ופני השטח לעומק הקרקע. עוגן הקרקע פותח כפתרון מודרני לחיזוק זמני של הקרקע וכאשר יש צורך לבצע חפירת עמוקה בסמוך למבנים קיימים ו\או לעומקים גדולים והמחייבים שימוש בקירות דיפון. העוגן מאפשר לחזק את קירות הדיפון ולמנוע קריסה ועל דרך של העברת ופיזור העומסים לעומק ולרוחב.

המשך קריאה: עוגני קרקע

קידוח קרקע ניסיוני

קידוח קרקע ניסיוני

מה הוא בעצם קידוח קרקע נסיוני ולמה הוא חשוב בתהליך פרויקט הבניה הפריט שלכם?

מטרת קידוח קרקע לדגימה, הוא לאפשר ליועץ הקרקע לגבש המלצות מבוססת המציאות בפועל וכדי להבטיח את איכות הבניה ועמידותה בטווח ארוך.

המשך קריאה: קידוח קרקע ניסיוני

הבנת נקודות משכנתא

מהן נקודות משכנתא?

נקודות משכנתא הן עמלות המשולמות עם עלויות הסגירה בהלוואת הבית שלך כדי להוריד את ריבית הלוואת המשכנתא. במילים אחרות, מדובר בתשלום שאתה משלם מראש כדי להפחית את העלויות שלך לטווח הארוך. ריבית נמוכה לא רק מורידה את התשלום אלא גם מורידה את עלות ההלוואה הכוללת לאורך חייו.

המשך קריאה: הבנת נקודות משכנתא

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית איכותית של חברת OmegaDry

נזילה היא מצב בו צינור או ברז נשברו ומים מוטחים מבעדם. אבל לא כל נזילה היא נזילה חיצונית. ייתכן כי קיימת לכם נזילה פנימית ואתם בכלל לא יודעים על קיומה.

המשך קריאה: איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית איכותית של חברת OmegaDry

ייצוב קרקע

יועץ קרקע

ייצוב קרקע לפרויקטים של בניה - פרטית או תעשייתית, מאפשרת שימוש במספר טכניקות המותאמות לאילוצי הסביבה.

יובהר כי השיטות המוצגות, דרכי חישוב והשימוש בהן הנן על אחריות הקורא בלבד ובכל מקרה נדרש להתייעץ ולהעזר באיש מקצוע כיועץ קרקע מוסמך או מהנדס. לאחר שמהנדס הקונסטרוציה מסיים את תוכנית הביצוע, יועץ הקרקע מוסיף את אישורו ובהתאם לממצאי הסקר והמשתלבים בדו"ח הקרקע שבו המלצה לאופי ועומק הביסוס הנדרש.

המשך קריאה: ייצוב קרקע