שני 14 יוני 2021

דעות - מאמרים

ישנן המון חברות הובלות כיום בשוק הישראלי, ניתן להגדיל ולאמר בקלות כי שוק ההובלות הוא פשוט שוק מאוד פרוץ ופתוח, כל אחד שרוצה – יכול בקלי קלות לרכוש משאית הובלות קטנה, והופ, הוא הבעלים הגאה של חברת הובלות.
עידן האינטרנט.

בעידן האינטרנט בכלל בלתי אפשרי לברור את החברות המקצועיות באמת אל מול חברות ההובלה החדשות שרק יצאו לשוק ואין להם באמת ניסיון וותק. אולי פעם היית יכול בפשטות להתקשר ולשאול, או אפילו להסתכל באתר האינטרנט של חברת ההובלות שאתם מתעניינים בה ולסמוך על הדברים שהיא כותבת באתר האינטרנט שלהם.

אז מה לעשות בעצם?

מאוד פשוט למצוא את חברת ההובלות הנכונה, העניין הוא בכמה אתם מוכנים להשקיע זמן בעניין. הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם לברור חברת הובלות טובה אל מול חברה מתחילה וחסרת ידע וניסיון:

  • ממליצים – האם יש לאותה החברה ממליצים? האם אתם יכולים לשוחח עם אותם הממליצים או שמדובר ב"לראותם בלבד"
  • ניסיון – כמה שנים ניסיון יש לאותה חברת הובלה? הרבה פעמים אתם יכולים לגלות בקלות המון פרטים בנוגע לאותה חברת הובלות דרך אתר המשפטים ואיתור פרטי חברה
  • פורומים באינטרנט – הרבה חברות קידום ופרסום באינטרנט עושות המון פעולות על מנת להפוך את אותה החברה לחברה מוכרת וידועה למראית עין, אך למען האמת, המון חברות פשוט מפספות את העיקר – וזה עבודה בפורומים בתחום. באותם הפורומים תוכלו למצוא המלצות אוטנטיות לגבי אותה חברת הובלות
  • ביטוח הובלות – ביטוח הובלות הוא חשוב מאין כמותו, שהרי, אם חלילה משאית ההובלה עושה איזושהי תאונה כזו או אחרת, אזי חשוב מאוד לשמור על הדברים מבוטחים. ביטוח הובלות באופן כללי נותן כיסוי של עד עשרת אלפים שקלים. חברות הובלה מקצועיות באמת נותנות ביטוח הובלות עד לכיסוי של מאה אלף שקלים.

לסיכום

ישנן המון חברות הובלות, כל חברת הובלה מציעה דברים כאלו ואחרים. בסופו של דבר, חברה מוכרת ורצינית היא חברה שתזהר מעל כולם, ואת זה ניתן יהיה לראות בקלות באינטרנט ודברים שאנשים מסביב אומרים ומציינים לגבי אותה חברת הובלות.

כדאי גם להתסכל באופן כללי על אתר הבית של אותה חברת הובלות שאתם שוקלים לעבוד איתה, אתר מושקע, בעל תכנים, תמונות וסרטונים, מראה ומדגים לכם הרבה לגבי אותה חברת הובלות

בהצלחה! צוות אתר קבוצת ההובלות: www.moving-team.com