ראשון 29 נובמבר 2020

דעות - מאמרים

מהפכת הסגנון האישי כבר כאן - והאם את כבר הצטרפת?

המאה ה-21 מוצאת את האישה המודרנית בשיאה של מהפכת הפמיניזם הבאה לידי ביטוי, באופן החד והברור ביותר בסגנון הלבוש האישי ובפרט בהקפדה על סטיילינג אישי המותאם לצרכי האישה המודרנית.

נשים, כבר לא מוצאות עצמן נכנעות לטרנדים ואופנות חולפות אלא מגבשות לעצמן סגנון אישי מוקפד המותאם לסגנון החיים שלהן, מקום העבודה והדרישות שלו, התא המשפחתי והזמן שהיא מבלה בו וכמובן שעות הפנאי המוקדשות לתחביבים, תרבות ופנאי.

האישה המודרנית מוצאת פחות ופחות זמן להתמכרות השופיינג הידועה וגם אם היא מוצאת עצמה בחנויות האופנה, בחברת ידידות או בגפה, הרי שהזמן הפנוי שנדרש להקדיש לשם גיבוש סגנון אישי מותאם מועט מן הנדרש ... ברוכה הבאה - הסטייליסטית האישית!

מה זו בעצם סטייליסטית אישית?

בעלת מקצוע, המתמחה בהתאמת סגנון הלבוש האישי, האביזרים הנלווים (אקססוריז בלעז), מותגי אופנה, צבעים וגוונים לצרכים והדרישות האישיות של האישה.

סטיילסטית מקצועית תדע ללמוד ולהכיר את אורח חייה של האישה, את התא המשפחתי המיידי שלה, את שגרת יום העבודה שלה ודרישות התפקיד והמסר שנדרש ממנה להקרין בפגישות עבודה מיוחדות ובשגרת היום השוטפת. היא גם תדע ללמוד את אורח חיי הפנאי של האישה ולהתאים את סגנון הלבוש שלה לאופי פעילויות הפנאי - אם ספורט, אם אירועי תרבות ואם אחרים.

למה כדאי סטיילינג אישי?

אז למה בעצם כדאי סטיילינג אישי - התשובה ברורה.

האישה המודרנית עסוקה מדי ומחוייבת מדי במאבק האישי והמגדרי שלה לפריצת גבולות הסטריאוטיפ והזמן האישי שלה, האמור להיות מוקדש, לטיפוח האישי וגיבוש הסגנון האישי מוגבל ביותר.

יתר על כן, האישה המודרנית יודעת ומבינה כי לכל תחום נדרשת התמחות, ניסיון וכישרון שלאו דווקא ניחנה בו באופן אישי. לכן, היא לא תהסס לפנות ולשכור את שירותיה של סטייליסטית אישית שתדע להעניק לה את היחס האישי וביחד עמה לבנות מחדש את הדימוי ואת דמותה של אותה אישה.