שלישי 24 נובמבר 2020

דעות - מאמרים

האם יש שיטות טבעיות להגדלת חזה ללא ניתוח השתלת סיליקון? התשובה היא: כן!

במרפאת רפאל לרפואה סינית משולבת פותחה שיטה ייחודית להגדלת חזה ללא ניתוח.

להלן המכלול הטיפולי להגדלת השדיים, הרמתם ושיפור המראה שלהם:

דיקור סיני.  הדיקור מאזן את המערכת ההורמונאלית האחראית על ההתפתחות המינית וצמיחת החזה. הדיקור מועיל גם להרמת השדיים. הדיקור מצוין להפגת מתחים ועידוד הפעילות של כל המערכות בגוף כולל מערכת הרבייה אשר מנוהלת ע"י המערכת ההורמונאלית. השפעת הדיקור על המטופלת הינה מערכתית.

צמחי מרפא סיניים. גם השפעת הצמחים על גוף האישה הינה מערכתית. הצמחים מחזקים את הגוף, משפרים את הבריאות הכללית ומעודדים את פעילות המערכת ההורמונאלית ולכן מועילים לצמיחת השדיים ובריאות החזה.את הצמחים הסיניים לצורך העניין ניתן לסווג לפי הפעילות שלהם לשתי הקטגוריות: Yang tonic herbs ו - Yin tonic herbs.

Yang tonic herbs - גורמים לאישה להיות יותר אקטיבית, חמה, ורגישה יותר.

Yin tonic herbs - גורמים להגברת הפעילות ההורמונלית, מגבירים את ייצור הנוזלים המיניים, ותורמים להתפתחות בלוטות החלב וייצור חלב אם.

לפי הרפואה הסינית יש לשלב את הצמחים משתי הקטגוריות על מנת להגיע לתוצאות טובות לאורך זמן.

 דיאטה. לדיאטה חשיבות רבה להתפתחות ובריאות השד. על הדיאטה לשיפור התפתחות השדיים תקראו בחוברת שתקבלו במרפאה.

התעמלות מכוונת מטרה. ההתעמלות כוללת מכלול של תרגילים לפיתוח ושיפור תפקוד הרקמה שסובבת את השדיים - פרטים נוספים בחוברת.

עיסוי עצמי. מטרת העיסוי היא להגביר את זרימת הדם לאזור השדיים וע"י כך לעודד את תהליך חילוף החומרים, לשפר את מצב העור ולחזק את השרירים באזור -  פרטים בחוברת.

למה ניתן לצפות? לרוב, נשים מדווחות על שיפור אחרי 6 – 8 טיפולים. כמובן השיפור אינו דרמטי בהשוואה לניתוחים כירורגיים להשתלת שתלים, אך לפי הנתונים הסטטיסטיים מסין העממית 30% מהנשים העוברות טיפולי דיקור להגדלת חזה מעלות את מידת החזיה שלהן מ A ל ,A+ כ 40% מ A ל B, ו 30% מ A ל C בתקופה של חודשיים עד שישה של טיפולים. לפי מקורות אחרים התוצאות שנצפו בסין מעידות על עליה במידה אחת במידת החזיה או הגדלת השדיים עד 10% . על כל פנים התוצאות תלויות בגנטיקה של האישה, מצבה הבריאותי הכללי ורגישות אינדיבידואלית לטיפול בדיקור.

התוצאות נשמרות לאורך זמן כאשר האישה שומרת על בריאותה, מבצעת פעילות גופנית, שומרת על התזונה ועוברת טיפולי תמיכה תקופתיים.

בדרך זו המטופלות שלנו מוצאות את עצמן בריאות יותר, צעירות יותר, שמחות ובטוחות יותר בעצמן!

האם טיפול ע"י דיקור סיני יכול להחליף ניתוח להגדלת חזה? השיטה הסינית להגדלת החזה אינה באה במקום ניתוח. השיטה מיועדת לנשים אשר חוששות מפני הסכנות הטמונות בניתוח פלסטי, תופעות הלוואי הפוטנציאליות (כאבים, זיהומים, דימום, צלקות, קריעת שתל, עיוותים בעתיד ועוד) ונרתעות מהמחיר הגבוה של הניתוח . לשיטה הסינית להגדלה ושיפור מראה החזה אין תופעות לוואי וה"סכנה" היחידה היא ציפייה גבוהה מידי לגבי תוצאות הטיפול. 

האם השיטה הסינית להגדלה ושיפור מראה החזה מתאימה לי? השיטה הסינית להגדלה ושיפור מראה החזה מתאימה לנשים אשר רוצות לנסות שיטה טבעית נטולת כאב, צלקות וסכנות וגם עולה הרבה פחות מניתוח פלסטי. השיטה מתאימה לנשים בגילים 16 עד 55 אשר מחפשות טיפול טבעי שאינו כירורגי לבעיות החזה כגון:

·        חזה קטן

·        חזה נפול

·        שדיים שונים בגודלם

·        גם נשים המרוצות ממראה החזה שלהן, מוזמנות לטיפול מונע נפילת חזה ולקבלת יעוץ לשמירת בריאות והמראה של החזה.

השיטה אינה מומלצת לנשים אחרי ניתוחים בשד לרבות ניתוחים להוצאת גידולים סרטניים, נשים עם בעיות קרישת הדם ואיידס.

כמה טיפולים אני צריכה? לרוב נשים מדווחות על שיפור אחרי 6 – 8 טיפולים. כמות הטיפולים שונה ממטופלת למטופלת אך בממוצע נדרשים בין 12 ל 24 טיפולים. מתחילים מפעמים בשבוע, אחר כך עוברים לפעם בשבוע ולאחר מכן  לפעם בשבועיים. טיפולי שמירה ומניעה אשר נערכים פעם בחודשיים מאפשרים לשמור על תוצאות הטיפול לאורך זמן

 

רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מומחה לרפואה סינית ומנהל מרפאת רפאל לרפואה משלימה. סניפים בתל אביב וראשל"צ.

חייגו עכשיו054-5721258,

דיקור סיני