שישי 14 מאי 2021

דעות - מאמרים

.על ניתוחים פלסטיים - הניתוחים המבוקשים בישראל

ניתוח אף:

ניתוח אף הינו אחד מן הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים והנפוצים ביותר ברחבי העולם. האף, אשר ממוקם במרכז הפנים, נוטה למשוך אליו תשומת לב רבה ולהשפיע על המראה הכללי של הפנים. אנשים בעלי אף גדול מידי, מחודד, נשרי, עקום או גבנוני, בוחרים בהליך הפשוט והיחסית קל ופונים לבצע ניתוחים פלסטיים באף אשר מעניקים לכל הפנים מראה נאה ואסתטי יותר. ניתוח אף מומלץ לעבור רק לאחר סיום גיל ההתבגרות כאשר הפנים והגוף סיימו את ההתפתחות שלהם והגיעו אל הממדים הסופיים שלהם. ניתוח אף הוא הליך פשוט אשר משנה את צורת האף לפי בקשת המטופל.

ניתוח שאיבת שומן:

ניתוח שאיבת שומן הוא אחד מן ניתוחים פלסטיים המבוקשים ביותר כיום. ניתוח זה מיועד עבור אנשים אשר אינם מצליחים להוריד את משקלם באמצעות דיאטות שונות או פעילות גופנית. ניתוח זה מהווה עבורם נקודת פתיחה טובה לשם שמירה על המשקל התקין שמתקבל עם סיום הניתוח. אנשים רבים אשר מתמודדים באופן יומיומי עם שומן עודף בבטן, בירכיים ובמותניים, ניגשים לבצע ניתוח שאיבת שומן בכדי להיראות יותר טוב, וכמובן להיות יותר בריאים. כמו כן, ניתוח זה מיועד לאנשים אשר אינם סובלים מעודף משקל חמור, ובעלי עור גמיש, שכן לאחר הניתוח, העור צריך לחזור לממדיו הטבעיים.  

ניתוח מתיחת פנים:

ניתוח מתיחת פנים הינו ניתוח פלסטי אשר בדרך כלל מיועד לאנשים עד גיל 65, ולא לפני גיל 40. אנשים רבים אשר הופיעו על פניהם קמטים וקמטוטים עם השנים, מבקשים להעלימם באמצעות ניתוח זה. ניתוח זה, כשמו כן הוא, מותח את הפנים, מסיר את הקמטים, ומשיב אל הפנים את המראה הרענן והחלק שאבד לפני שנים רבות. קיימות מספר טכניקות אפשריות לביצוע ניתוח מתיחת פנים, כאשר הטכניקה נקבעת בהתאם למצב העור של המטופל, גמישות העור, מבנה הפנים, וכמובן בהתאם לרצון וציפיות המטופל. ניתוח זה יכול להיות מבוצע על עור הפנים וגם על עור הצוואר, כאשר לעיתים רבות הוא משלב בתוכו גם ניתוח הרמת עפעפיים וגבות, בכדי להשלים את התוצאה.

ניתוח מתיחת בטן:

כאשר מדובר על ניתוחי מתיחת בטן, מדובר על אחד מן ניתוחים פלסטיים השכיחים והנפוצים ביותר כיום, ובשנים האחרונות. מטרת ניתוח זה הינה להסיר את עודפי השומן והעור מאזור הבטן התחתונה, למתוח ולהדק את שרירי הבטן, ולמתוח את הבטן עד כמה שאפשר בכדי לקבל מראה חטוב ושטוח. כידוע, כיום ליותר ויותר אנשים חשוב להיראות טוב, גם אחרי מספר הריונות, וגם אחרי שהשילו עודפי שומן רבים מגופם ונותרו עם עודפים רבים של עור באזור הבטן.

ניתוח הרמת חזה:

ניתוח הרמת חזה הינו ניתוח נפוץ עד מאוד, כאשר מטרתו העיקרית הינה להעניק מענה לתופעה של חזה נפול. ניתוח זה מרים את החזה בחזרה אל מיקומו הטבעי ומעצב את החזה מחדש. נשים רבות אשר סובלות מחזה נפול, אם בעקבות הריונות או אם בעקבות השנים, ניגשות לבצע ניתוח זה בכדי להרגיש שוב בנוח עם החזה שלהן. כמו כן, ישנן גם נשים אשר נולדו עם שדיים צונחים ועל כן ניתוח זה מהווה פתרון גם כאשר הבעיה היא מולדת.

המאמר בחסות www.plasticbeauty.co.il- למידע נוסף