שבת 15 יוני 2024

דעות - מאמרים

זהו. העולם עבר לאינטרנט. היום זו כבר עובדה. עסקים רבים גילו שקל ומשתלם הרבה יותר לעבור לבצע פעולות שונות באינטרנט. אז איך תוכלו לחסוך עלויות?

העבירו את הקניות לאינטרנט

היכולת להשוות מחירים ולקנות מוצרי אלקטרוניקה ואפילו את הקניות בסופר באינטרנט, חוסכות לכם זמן וכסף. העבירו את כל הקניות לאינטרנט, ואת סיורי השופינג השאירו לזמן שאתם צריכים לנקות את הראש. קונים בסופר כל שבוע בערך את אותם הדברים? הכינו רשימת קניות מפורטת, ובלחיצת כפתור תוכלו לחזור עליה מדי שבוע.

עברו לבנקאות און ליין

זה הזמן להגיד שלום לסניף שלכם. לא עוד נסיעה מייגעת לבנק. לא עוד עמידה בתורים. כאשר אתם עוברים לבנקאות מקוונת אתם יכולים לבצע בדיוק את אותן פעולות, למעט הפקדה של מזומן. רוצים להפקיד צ'ק? צלמו אותו בסמארטפון. לבדוק יתרה? גם את זה תוכלו לעשות באינטרנט. ובינינו – מי צריך באמת דף חשבון שמגיע בדואר כשאפשר לבדוק אותו ברשת?

התחילו להשתמש בפייפאל

עסקים רבים בישראל ובעולם משתמשים בפלטפורמה הזו. מדובר, למי שאינו מכיר, בדרך הקלילה ביותר להעביר כספים, בארץ ולחו"ל. נכון, תמיד תוכלו להפקיד את הסכום שביתרת הפייפאל לבנק או לקזז אותו מחשבון האשראי שלכם. יש כאלה שאפילו מצאו דרכים להשתמש בפייפאל למימון, אבל לא נוכל לפרט עליהן כאן.

שלחו אימייל במקום מכתב – גם לרשויות העירוניות

רוצים להתלונן, לעדכן פרטים או פשוט לחלוק רשמים עם הרשות העירונית, עם הבנק שלכם או עם עורך הדין? זה הזמן להתחיל להשתמש בדואר האלקטרוני לכל צורך, ולהגיד שלום אחרון למעטפה ולבול.

שלמו חשבונות און ליין

נכון, גם את החשבונות החודשיים שלכם, לרבות הארנונה, החשמל, הגז ואפילו חשבון הנייד – את כולם תוכלו לשלם און ליין. אם אינכם לחוצים כלכלית, תוכלו להגדיר תשלום אוטומטי ולחסוך עלויות עצומות שיכולות להתווסף לחשבון אם שכחתם לשלם.

לסיכום, בכל תחום – משתלם הרבה יותר לעבור לאון ליין, והתוצאה גם ירוקה: פחות נייר משמעותו פחות כריתת עצים, והרווח כולו שלנו